“ODDANIE 33” – 33 – DNIOWE REKOLEKCJE ODDANIA ŻYCIA MATCE BOŻEJ

Z A P R O S Z E N I E

         Zapraszamy czcicieli Matki Bożej do przeżycia rekolekcji „Oddanie 33”, przygotowujące do poświecenia się Niepokalanemu Sercu Maryi w zjednoczeniu z Sercem Jezusa. Oddanie się Maryi to wykonanie testamentu Jezusa z Krzyża. To najpewniejsza droga do Jezusa przez Maryję. Ona wie co dla nas jest najlepsze i pomoże nam w drodze do nieba. Warunkiem koniecznym do oddania jest CHĘĆ  gdyż  jest to akt naszej woli.

Rekolekcje rozpoczniemy w naszej parafii 13 lipca 2022 r. a zakończymy 15 Sierpnia 2022 r. w Uroczystość Wniebowzięcia  Najświętszej Maryi Panny,  Aktem poświecenia się Niepokalanemu Sercu Maryi napisanym własnoręcznie przez każdego uczestnika.

Rekolekcje będziemy przezywali w domu z zamówionej książki lub z tekstów na stronie: https://oddanie33.pl/33dni  

Wszelkich informacji na temat rekolekcji udziela: Małgorzata Luka tel. 793917108.